Military Extras

Pro váš projekt dodáme military extras, kteří umí v uniformě vystupovat, mají znalost historických kontextů a ovládají základní vojenské dovednosti. Naši military extras jsou především lidé, kteří historií žijí. Jsou to reenactoři, znalci historie a sběratelé, kteří ve vašem filmovém projektu kvalitně ztvární vojáky, uniformované sbory i dobové civilní obyvatelstvo. U každého projektu je přítomen náš kvalifikovaný koordinátor, který se postará o bezproblémovou spolupráci.

Filmy, které využily této služby

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt