Zlatá labuť

Česko, 2023

Výpravný dobový seriál autorů a producentů Filipa Bobiňského, Jana Coufala a Petra Šizlinga, vytvořený společností Dramedy Productions pro TV Nova je historicky zasazen do éry Protektorátu Čechy a Morava. Konkrétně se na začátku seriálu ocitáme v roce 1939, kdy se slavnostně otevírá první obchodní dům v Československu. Shodou nešťastných okolností je ale obchodní dům Zlatá labuť otevřen ve stejný den, kdy okupační vojska překračují československé hranice. Na pozadí osudů hlavních hrdinů příběhů se schyluje k válce.

Dodané služby

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt