Bílé ptáče

USA, 2023

Bílé ptáče je film režiséra Marca Forstera a scenáristy Marka Bombacka podle stejnojmenného grafického románu z roku 2019. Film je spin-offem a prequelem filmu Wonder z roku 2017. Po událostech z filmu Wonder Julian nadobro opustil Beecherovu přípravku. Navštíví ho jeho pařížská babička, která mu vypráví příběhy ze svého dětství mladé židovské dívky v nacisty okupované Francii za druhé světové války, zatímco ji před nacisty ukrýval spolužák a jeho rodiče.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt