Služby SP Military

Vojensko-historické poradenství

Jsme detailisti – záleží nám na tom, aby uniformy správně padly, aby vojáci při nástupu prováděli povely podle dobových manuálů, aby se do filmu z roku 1945 nedostala technika z roku 1950 a tak podobně. Jsme profesionálové i nadšenci. Dlouhodobě spolupracujeme s historiky a vojensko-historickými institucemi. Postaráme se o to, aby váš film uspěl i […]
Více informací

Vojensko-historická technika

Ať už pro svůj film potřebujete kola, nebo pásy, rádi vám budeme nápomocni. Máme k dispozici vlastní originální vojensko-historickou techniku. Motocykly, automobily, nákladní vozy i obrněná vozidla německé, americké, britské, československé nebo sovětské výroby zapůjčíme i s řidiči.
Více informací

Zbraně a doplňky ke zbraním

Vzhledem ke své dlouholeté specializaci na vojenskou historii jsme schopni dodat pro váš filmový projekt střelné i chladné zbraně a k nim odpovídající doplňky z období od roku 1866 do současnosti. Samozřejmostí je profesionální dohled zbrojíře na place.
Více informací

Uniformy a vybavení

Váš film vybavíme tak, aby vše historicky ladilo. Seznamte nás se svým záměrem a společně pro váš projekt vybereme vybavení na míru. Díky naší specializaci na moderní historii jsme schopni zajistit uniformy, armádní vybavení pro období od roku 1866 až po současnost i oděvy a rekvizity dokreslující dobový civilní život.
Více informací

Military Extras

Pro váš projekt dodáme military extras, kteří umí v uniformě vystupovat, mají znalost historických kontextů a ovládají základní vojenské dovednosti. Naši military extras jsou především lidé, kteří historií žijí. Jsou to reenactoři, znalci historie a sběratelé, kteří ve vašem filmovém projektu kvalitně ztvární vojáky, uniformované sbory i dobové civilní obyvatelstvo. U každého projektu je přítomen […]
Více informací

Firemní akce

Nabízíme i služby pro firemní akce, teambuildingy nebo jiné aktivity mimo film. Připravíme statické výstavy uniforem, techniky, zbraní, zajistíme možnost živé ukázky bojů, jízdy historickou technikou případně i vaření v dobové vojenské polní kuchyni. Pro děti připravíme naučný program, střelnici apod.
Více informací

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt