Králíček Jojo

USA / Nový Zéland / Česko, 2019

Králíček Jojo (Jojo Rabbit) je komediální drama z roku 2019, které napsal a režíroval Taika Waititi podle knihy Christine Leunensové. Hlavní postavou příběhu je Johannes “Jojo” Betzler, desetiletý člen Hitlerjugend, který zjistí, že jeho matka ukrývá na půdě jejich domu židovskou dívku. V tu chvíli polemizuje nad svým ideologickým přesvědčením, k čemuž mu “dopomáhá” i jeho imaginární přítel, fantaskní verze Adolfa Hitlera s komediálním postojem k politice války, kterého ztvárnil režisér Waititi.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt