Světlo naděje

USA, 2023

Americká minisérie vypráví příběh mladé Miep Giesové, která neváhala, když za ní přišel její šéf Otto Frank a požádal ji, aby ukryla jeho rodinu před nacisty během druhé světové války. Následující dva roky Miep, její manžel Jan a další ukrývali Ottovu rodinu. A byla to právě Miep, kdo našel Annin deník a uchoval ho v bezpečí, aby se o něj Otto, jediný z osmi přeživších, mohl později podělit se světem jako o jedno z nejsilnějších svědectví o holocaustu.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt