České století

Česko, 2013–2014

SP Military se podílelo na natáčení populárního televizního cyklu České století. Tento devítidílný seriál přišel s novým pohledem na klíčové okamžiky moderních dějin od vzniku Československé republiky v roce 1918 až po sametovou revoluci v roce 1989. Sleduje historické osobnosti ve významných okamžicích, mapuje přitom nejen jejich činy, ale sleduje i jejich motivy, úvahy, myšlenky. Seriálu se podařilo velice objektivně zachytit klíčové okamžiky dějin našeho národa. Jsme rádi, že jsme byli při jeho vzniku.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt