Obsluhoval jsem anglického krále

Česko / Slovensko / Německo / Maďarsko, 2006

Na motivy stejnojmenného díla Bohumila Hrabala napsal Jiří Menzel scénář a zrežíroval film o muži, který na konci svého života vzpomíná na své životí osudy. Jan Dítě toho v životě prožil mnoho. Jeho osudy by se ale daly označit za osudy muže, který toužil naplnit za každých okolností svůj život bohatstvím a krásou.

Na pozadí Janových životních peripetií se silně promítají dobové události – od třicátých letech minulého století, přes období okupace za druhé světové války až po nástup komunismu.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt