SP Military natáčí Zlatou labuť

Jsme hrdí na to, že se můžeme podílet na dalším projektu původní české tvorby – tentokrát se jedná o seriál pro TV Nova Zlatá labuť.

Další úspěšná spolupráce s Dramedy Productions

Výpravný dobový seriál autorů a producentů Filipa Bobiňského, Jana Coufala a Petra Šizlinga, vytvořený společností Dramedy Productions pro TV Nova je historicky zasazen do éry Protektorátu Čechy a Morava. Konkrétně se na začátku seriálu ocitáme v roce 1939, kdy se slavnostně otevírá první obchodní dům v Československu. Shodou nešťastných okolností je ale obchodní dům Zlatá labuť otevřen ve stejný den, kdy okupační vojska překračují československé hranice. Na pozadí osudů hlavních hrdinů příběhů se schyluje k válce.

Zlatá labuť

Naši Military Extras jako vojáci okupační armády v Zlaté labuti

SP Military je tradičně spolehlivým partnerem pro dobové snímky české i zahraniční produkce. To, že jsme byli přizvání k dalšímu projektu, nás těší a jsme na tuto spolupráci hrdí. Pro Zlatou labuť jsme dodávali Military Extras, kteří zde ztvárňují zejména vojáky okupační armády.

Seriál běží aktuálně na českých obrazovkách, takže pokud chcete vidět naše Military Extras v akci, není nic snazšího, než si pustit Zlatou labuť.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt