Niekde v Európe: Natáčíme pro slovenskou televizi

Slovenská veřejnoprávní televize RTVS aktuálně natáčí novou historickou ságu s pracovním názvem Niekde v Európe. Osmidílný seriál by se na obrazovky mohl dostat na podzim roku 2023.

Děj mapuje osudy slovenské rodiny v průběhu let 1914 až 1951. Diváci budou moci sledovat důležité historické milníky slovenského národa – první světovou válku a rozpad Rakousko-Uherska, vznik Československa, období druhé světové války, Slovenské národní povstání či události února 1948.

Seriál z historie slovenského národa se natáčel i v ČR

V novém seriálu se na televizních obrazovkách objeví mimo jiné i Památník Vojna Lešetice. Filmaři tam působili od středy 22. března do středy 29. března.

SP Military přispěli k realizaci tohoto seriálu dodávkou svých Military Extras, kteří zde ztvárnili vojáky nacistického Německa.

Hledáte partnery pro svůj filmový projekt?

Jsme specialisté na vojenskou historii, členové předních vojensko-historických spolků, máme několikaletou praxi s realizací filmů české i zahraniční produkce a rádi se budeme podílet na tom, aby i váš snímek zazářil!

Ať už pro svůj projekt sháníte Military Extras, vojensko-historickou techniku, dobové uniformy a vybavení, zbraně a doplňky ke zbraním, nebo byste využili našich služeb vojensko-historického poradenství, aby bylo ve vašem chystaném snímku vše tip top, jste na správné adrese. Kontaktujte nás - společně probereme veškeré možnosti spolupráce a vše domluvíme "na míru".

 

Tomáš Karl

Extras Coordinator

+420 777 314 708

tomas@spmilitary.cz
kontakt